Rokas_Russia

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  40
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

2 sekėjų

Apie Rokas_Russia

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. ANKETOS ŠABLONAS: Jūsų vardas realybėje: Jūsų V_P žaidime: Gyvenamasis miestas: Amžius, gimimo data: Charakterio bruožai: Kiek laiko žaidžiate samp?: Jūsų pomėgiai, gal kažkuo domitės, sportuojate?: Ką veikiate laisvalaikiu?: Kokios muzikos klausote?: Ar turite brolių, seserų, ar gerai sutariate su jais?: Ar auginate kokį nors augintinį?: Gal turite kokių nors išskirtinių bruožų kuriais galėtumėt pasigirti? Kokie jie?: Jūsų nuotrauka[neprivaloma]:
 2. MŪSŲ DISCORD: https://discord.gg/V97Db37 Daugiau informacijos rasite čia, tad sekite šią skiltį.
 3. Visą informaciją apie patį "TeamSpeak'ą" rasite čia. MŪSŲ SERVERIO TEAMSPEAK: ts.r-mg.lt Bus pildoma tad sekite šią skiltį.
 4. Taigi ilgai nepasakosiu, rinkimai į moderatorių. Buvęs forumo moderatorius @Kajus_Kli nušalintas nuo pareigų, už skilčių ne sukurima. INFORMACIJA: Mokėti pilnai rašyti lietuviškom raidėm. Amžius nuo 14metų. Anketa rašyti aiškiai, ir suprantamai. Forumo moderatorius turi mokėti susitvarkyti su forumo skiltimis. ANKETOS ŠABLONAS: Prisistatymas apie save (vardas, amžius, pomėgiai, bruožai) Ką atlieką šios pareigos? Ar turėjo šias pareigas nors kartą? Parašykite kodėl pildote būtent į forumo moderatoriaus pareigas? Kodėl pasirinkote būtent R-MG.lt projektą? Pildo tie kurie jau yra tikrai pasiruošę šios pareigoms.
 5. Sveiki, artėjant jau serverio start'ui noriu išrinkti "Administratorių Prižiūrėtoją", Kodėl renku vėl iš naujo?, Dėl to kad senasis A.PRIŽ @Just_Exetas nusižengė pareigom ir buvo nušalintas nuo pareigų. Tai visą informacija, bei anketa rasite apačioje. INFORMACIJA: Mokėti pilnai rašyti lietuviškom raidėm. Amžius nuo 14metų. Anketa rašyti aiškiai, ir suprantamai. Administratorių prižiūrėtojas turi mokėti susitvarkyti su serverio administratoriais. ANKETOS ŠABLONAS: Prisistatymas apie save (vardas, amžius, pomėgiai, bruožai) Ką atlieką šios pareigos? Ar turėjo šias pareigas nors kartą? Parašykite kodėl pildote į administratoriaus prižiūrėtojo pareigas? Kodėl pasirinkote būtent R-MG.lt projektą? Pildo tie kurie jau yra tikrai pasiruošę šios pareigoms.
 6. Rokas_Russia

  Naujienos

  Būk ramus, lauksim sugrįžtančio.
 7. ADMINISTRATORIŲ/VIP'Ų TAISYKLĖS: Administratoriams: Naudojant tokias komandas kaip [ JAIL, MUTE, KICK, BAN ] , būtini įrodymai: (foto/video). Nekonfliktuoti su kitais žaidėjais. Nesinaudoti serverio komandų bugais, klaidom. Padėti žmonėms. Be priežasties nenaudoti /pzu. Nekelti savęs į viršų (visi esame lygūs). Be reikalo nenaudoti /s /vip , komandų be priežasties (nekelti šlamšto). Nenaudoti /gydyti susišaudyme/event'e. Nekonfliktuoti su aukštesne administracija. © 2019 R-MG.lt. Visos teisės saugomos.
 8. Smagu, girdėti apie forumo atnaujinimus.
 9. Dėkui Nagli, stengiamės dėl jūsų.
 10. Šioje skiltyje galėsite skelbti savo naujienas, kas įvyko serveryje ar pačiame forume. TAISYKLĖS: ▹ Būtina laikytis forumo taisyklių: - http://r-mg.lt/forumas/index.php?/topic/10-forumo-taisyklės/ ▹ Šios temos turi būti susijusios su forumu, ar pačiu serveriu. ▹ Vaizdinė medžiaga/nuotrauka (foto/video).
 11. SERVERIO KOMANDA! ▪ Įkūrėjas: @Jack_Daniel ▪ Savininkas: @Rokas_Russia ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ R-MG.lt - forumo atnaujinimas #1 ▪ Atnaujintas forumo dizainas. ▪ Įdėta forume administratorių pagalba žaidėjams. ▪ Forumas išverstas į lietuvių kalbą. ▪ Forumas: r-mg.lt/forumas/ , pakeistas serverio ip adresas: samp.R-MG.lt [ SERVERIS TVARKOMAS ]. ▪ Sukurtas R-MG.lt serverio oficialus TeamSpeak. ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ ▪ Šioks toks atnaujinimas forumo.
 12. Projekto savininkai, pagalbininkai: @Jack_Daniel / Jokūbas, 21 metai. Pagrindinis projekto įkūrėjas, rūpinasi serverio modifikacijos tobulėjimų. @Rokas_Russia / Rokas, 17 metų. Projekto savininkas, rūpinasi serverio tinklapiu, jo priežiūra, padeda žaidėjams. @Naglis_Leipas / Naglis, Projekto savininkas, rūpinasi serverio ekonomika,žaidėjais atrankomis. Moderatoriai: NĖRA / Moderatorius atsakingas už tam tikras forume skiltis. Prižiūrėtojai: @Quattro_Boy / Direktorių prižiūrėtojas atsakingas už serverio direktorius. NĖRA / AVB atsakingas už administratorių priežiūra. Grafikos dizaineriai: NĖRA / Grafikos dizaineris, atsakingas už projekto GFX darbų darymą. VFX kūrėjai: NĖRA / Filmukų kūrėjas, atsakingas už projekto VFX darbų darymą. Serverio architektai: NĖRA / Serverio architektas, atsakingas už žemėlapio maketavimą. NĖRA / Serverio architektas, atsakingas už žemėlapio maketavimą.
 13. PASIŪLYMAI ANKETOS ŠABLONAS: Jūsų V_P žaidime?: Kuo susijęs jūsų pasiūlymas forumui?: Išsamiau papasakokite savo pasiūlymą forumui?: Taigi kuom šis pasiūlymas bus mums naudingas?:
 14. PASIŪLYMAI ANKETOS ŠABLONAS: Jūsų V_P žaidime?: Kuo susijęs jūsų pasiūlymas serveriui?: Išsamiau papasakokite savo pasiūlymą serveriui?: Taigi kuom šis pasiūlymas bus mums naudingas?:
 15. BENDROSIOS FORUMO TAISYKLĖS: Draudžiama rašyti bereikšmį pranešimą. Temos privalo būti sukurtos tam skirtose skiltyse. Forumo paskyros V_P turi būti lygiai toks pats koks yra žaidime. Privaloma visus gerbti. neįžeidinėti, nevartoti keiksmažodžių. Draudžiama reklamuoti. Draudžiama kenkti projekto lankytojams, nariams. Draudžiama pardavinėti forumo paskyrą. Draudžiama teršti į šaukyklą (darbo atrankų skelbimas, pastovus rašymas ir pan.). Draudžiamas bet koks žaidėjų apgaudinėjimas, melagingos informacijos skleidimas, melavimas. Jūsų skelbiamas turinys negali daryti neigiamas įtakos nepilnamečiams.